Skip to content

Ako som kúpil spiatočné letenky do Indie za 168€

CK Knirsch 19. augusta 2016

Približná doba čítania: 3 minúty

Na mobile mi pristálo upozornenie na chybne nacenené letenky do Indie za 168€. Sa mi to zdalo ako zlý sen, za tú cenu to nemôže byť pravda, však bežne stoja okolo 500€. Pre istotu som hneď sadol za počítač a pozeral mnou overené stránky. Pomaly sa tým plnili špecializované stránky a vedel som, že veľa času nemám na rozmýšľanie.

A tak aj bolo, nerozmýšľal som. Za chvíľu som už ťukal údaje zo svojej karty na potvrdenie kúpy leteniek. Buď sa to podarí alebo nie. Takto som skúšal kúpiť aj letenky do Thajska za 51€. Však keď to nevyjde, vrátia mi peniaze.

TIP: Pozri si článok, ako ti budú takéto extra ponuky chodiť ako SMS upozornenia a budeš vedieť medzi prvými, že je takáto akcia.

Ono, ťažko povedať či to bola chyba, alebo nie, pretože na stránkach leteckej spoločnosti to bolo za 215€ a u predajcov je táto cena väčšinou o niečo nižšia.

airseychelles_bombaj
Po pár hodinách sa znovu prihlasujem na obchodníka bravofly a ono pozerám na to chvíľu či dobre vidím. Svieti na mňa status “CONFIRMED”. Žeby predsa? Radšej sa radujem len na 25% a podľa inštrukcií v emaile prechádzam do sekce “Manage Booking” na stránkach leteckej spoločnosti Air Syechelles a zadávam kódy z emailu. A ono je to tam v systéme! Už sa teším na 50% a začínam mať obavy, že naozaj poletím. A do Indie! Začína sa mi vynárať čo všetko bude potrebné vybaviť. Napr. víza, očkovanie, nadväzujúce lety, ubytovanie, atď.

Aktualizácia 16.08.2016: Dnes mi z Bravofly došiel email, že menia let! Našťastie sa jedná len o jeden 15 minútový posun. Toto ma ešte viac utvrdzuje v tom, že letenka je platná.

bravofly-confirmed-bombaj
Po chvíľkovom vytriezvení začínam lepšie sledovať, čo som to vlastne kúpil. Odlet je z Paríža! To zas nie taký veľký problém, však tam lieta RyanAir 3x do týždňa, to sa dá. Keď bude zlé, ešte sa letí z Budapešti dosť lacno a prípadne aj z Viedne. Prezerám rozpis letu a mám tam na oboch cestách 14 hodinový prestup. To nejako prežijem. Kde je vlastne ten prestup? Seychelly! Sen mnohých ľudí na ideálnu dovolenku a ja mám tam šancu stráviť aspoň 14 hodín! To stihnem určite navštíviť luxusné pláže z katalógov cestovných kancelárii a okúpať sa aj v Indickom oceáne. Táto akcia sa mi začína veľmi páčiť.

seychelly

11 Comments

 1. Je India krajina 3. sveta? | CK Knirsch dňa 18. októbra 2016 o 21:29

  […] že niekedy túto krajinu navštívim. No ako sledujem lacné letenky, hlavne chybne nacenené, tak som zakúpil takúto spiatočnú za 168,- €.Však bežne sa cena pohybuje okolo 500,- €! Ja som mal vlastne za cenu bežnej ceny letenky […] 2. Super rok 2016 | CK Knirsch dňa 13. apríla 2019 o 17:20

  […] už mesiac sa mi v schránke povaľuje nepotvrdená letenka do Indie, ktorú som v rámci šialenej ERROR akcie zakúpil, za 168,- € s odletom z Paríža. Tú mi […] 3. […] Teraz už len stačí sledovať naše špeciálne akciové letenky z viacerých zdrojov, alebo na facebook skupine. Poradili by sme, bežne lacné letenky kupovať z dostupných financií a šetriaci účet skôr ponechať na síce drahšie letenky, ale vzhľadom na destináciu ultra lacné. Napríklad sme takto kúpili spiatočné letenky do Indie cez Seychelly za 168,- €! […] 4. […] štuple do uší a škraboška na oči. A to v ekonomickej triede. Začínam zisťovať, že táto letenka za 168€ sa naozaj […] 5. […] Ako zakúpiť spiatočné letenky do Indie do 200,- € […] 6. […] Ako zakúpiť spiatočné letenky do Indie do 200,- € […] 7. […] Ako zakúpiť spiatočné letenky do Indie do 200,- € […] 8. […] €. Ak je akcia, dajú sa zohnať v cene do 300,- €. A ak budeš mať šťastie ako my, tak si spiatočnú letenku zakúpiš za 168,- €! Tak sleduj naše tipy na […] 9. […] Ako zakúpiť spiatočné letenky do Indie do 200,- € […] 10. […] Ako zakúpiť spiatočné letenky do Indie do 200,- € […] 11. […] Ako zakúpiť spiatočné letenky do Indie do 200,- € […]Prečítaj si ďalšie články

Tiraspol, Podnestersko

Ideme do Podnesterska! Kde to pre Boha je?

Vo februári 2020 nás čaká cesta do Moldavska. Nikto sme netušili čo tu budeme, ale objavili sme, že sa tu nachádza separatistická oblasť zvaná Podnestersko. Ak k tomu prirátame pretrvávajúci komunizmus, tak to vyzerá na ideálny výlet do minulosti.

Pozvánka Penny Coffea

Úvod do lacného cestovania

Lacné cestovanie je fenoménom posledných pár rokov. Už onedlho budeme mať prvú prednášku o možnostiach takéhoto cestovania.

Stopy v piesku

Super rok 2016

Navštívených 14 krajín, precestovaných viac ako 75.000km s neskutočným množstvom zážitkov a so super ľuďmi! Tento rok, len tak nezabudneme. Poďte sa pozrieť čo všetko sme zažili.

Pozadie na PC

Náš šetrič obrazovky

Pozadí a šetričov obrazoviek je na internete neúrekom. Len nie je nič lepšie, ako keď si ich sami vyrobíte z vlastných fotiek. Na naše počítače sme si pár pozadí povyberali a nedalo sa s nimi nepodeliť.

Nezabudni o tom povedať aj ostatným

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.