Skip to content

Vianoce a Silvester v Thajsku za 51€

CK Knirsch 7. júna 2016

Približná doba čítania: 2 minúty

Nie, to nie je sranda. Takáto chyba sa vyskytla doobeda na stránkach BravoFly na let z Zürich na Phuket v termíne 17.12.2016 – 02.01.2017. Tak skúšam šťastie a objednávam.

Keďže nemám po ruke Maestro kartu, tak namiesto 12,- €, platím 51,- €. Aj tak sa to oplatí, bežná cena je okolo 1.000,- €. Objednávam rovno 3 letenky. Síce to nejde objednať naraz a nemám čas to skúmať, tak objednávam po jednom, pretože za pár minút to môže byť preč. Po zadaní čísiel z karty mi síce vyhadzuje stránka chybu, tak to prekontrolujem dáta, ktoré sú všetky v poriadku a skúšam znova potvrdiť. Platby prebiehajú v poriadku a do schránky mi pristávajú potvrdzovacie maily.

Phuket Booking
Viem, že sa jedná o chybu v systéme, ale nič nestrácate, môžete iba získať. Buď to spoločnosť potvrdí, alebo stornuje a vráti Vám platbu. Strácate iba to, že na pár dní máte bloknuté peniaze. Ale čo keď motyka vystrelí!

Booking je momentálne v stave “TO BE CONFIRMED”, takže neostáva nič iné len čakať. Na internete sa už dočítavam, že ľuďom do hodiny došiel mail stornujúci ich objednávku. Lenže ja, ani po 4 hodinách nemám zatiaľ žiadnu odpoveď. Nádej umiera posledná. Takže neostáva nič iné, len čakať. Držte palce.

Aktualizácia 08.06.2016

Po viac ako 24 hodinách mi do schránky pristál email, že z dôvodu technickej chyby sa letenky rušia a v plnej výške mi vracajú peniaze. Nevadí. Snáď nabudúce to vyjde.

2 Comments

  1. […] na potvrdenie kúpy leteniek. Buď sa to podarí alebo nie. Takto som skúšal kúpiť aj letenky do Thajska za 51€. Však keď to nevyjde, vrátia […]  2. Super rok 2016 | CK Knirsch dňa 13. apríla 2019 o 17:21

    […] pláne bolo ešte Thajsko na Vianoce a Silvestra, ale to by bol príliš veľký zázrak, keby spiatočné letenky zakúpené za 50,- € […]Prečítaj si ďalšie články

Seychelles

Ako som kúpil spiatočné letenky do Indie za 168€

Na mobile mi pristálo upozornenie na chybne nacenené letenky do Indie za 168€. Sa mi to zdalo ako zlý sen, za tú cenu to nemôže byť pravda, však bežne stoja okolo 500€. Pre istotu som hneď sadol za počítač a pozeral mnou overené stránky. Pomaly sa tým plnili špecializované stránky a vedel som, že veľa…

Atlas

Atlas Obscura: Denný kalendár pre rok 2020

V našej knižnici sa nachádza už kniha Atlas Obscura, z webovej stránky pravidelne čerpáme inšpiráciu a k dokonalosti nám už len chýba kalendár na nasledujúci rok.

Tenisky pri Morave

Rôzne podoby HomeWorking-u

Pre niekoho je snom pracovať z domu a niekto zas radšej bude chodiť denno denne do práce. Každé má svoje výhody a nevýhody. Pre prácu z domu treba mať hlavne sebadisciplínu aby ste v konečnom dôsledku pracovali a nerobili niečo iné. Ale hlavnou výhodou je to, že aj keď sa to volá HomeWorking, neznamená to,…

Kávovar a budík v jednom

Budenie kávou? Áno, to je náš sen!

Netajíme sa tým, že kávu môžme kdekoľvek a kedykoľvek. Hneď po prebudení sa zapína kávovar ešte so zalepenými očami aby telo prijalo svoju pravidelnú dávku kofeínu. Ale, čo tak sa prebudiť a mať kávu hneď pripravenú?

Nezabudni o tom povedať aj ostatným

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.