Skip to content

Aj keď žijeme v Bratislave od narodenia, ešte stále sme nepreskúmali všetky zákutia tohto mesta, napriek tomu ich máme dosť za sebou. K nižšie uvedenej mape s vyznačenými bodmi sme sa dopracovali, či už náhodu, pomocou Geocachingu, alebo sme sa nechali inšpirovať ďalšími stránkami.

Bratislava pri svojej výstavbe a rozširovaní má schované nejaké tromfy v rukáve. Myslíš si, že poznáš dokonale svoju štvrť? Asi ťažko. A čo tie susedné, alebo vzdialenejšie?

Mapu budeme priebežne doplňovať o ďalšie body. Určite tu nenájdeš typické miesta kam chodia všetci pri návšteve Bratislavy, alebo sú notoricky známe. Skôr sme sa zamerali na miesta o ktorých sa veľmi nevraví, alebo ich bežne nenájdeš. Je to vynikajúci tip, keď nebudete vedieť kam vyraziť. Ak by si sa chcel pridať k nejakej výprave, stačí nám napísať.

Túto mapu s bodmi môžeš okamžite používať vo svojom mobilnom telefóne. Stačí, že máš nainštalovanú aplikáciu Google Maps a si prihlásený Google kontom. Následne ju nájdeš v menu pod "Vaše miesta -> Mapy". Zobrazenie bodov si môžeš ľubovolne zapínať podľa potreby.

Vysvetlivky k mape

Každá témeticka skupina má svoju farbu. Šedé ikonky sme už navštívili a je k tomu aj link na článok u nás na webe. Ostatné plánujeme navštíviť, keď bude chuť, alebo pôjdeme okolo.