Skip to content

Tričko: Povedzte to ikonami

V spolupráci s LEMUR svietiace tričká sme nechali pre Vás vyrobiť náš dizajn cestovateľských tričiek, ktoré na svojich cestách využívame takmer už 10 rokov.

Kedy ste boli naposledy v situácii, keď žiadny jazyk alebo gestá rukami, ktoré ovládate, nestačilo na to, aby ste dostali to, čo ste chceli? Predstavte si, že ste v zahraničí – v cudzej krajine, možno keď cestujete po svete. Aby ste maximálne jednoducho preklenuli jazykovú bariéru na globálnej úrovni, pomôžte si ikonami. Ikonami sa dorozumiete kdekoľvek.

Teraz už nemusíte hľadať váš poznámkový blok s vytlačenými ikonami, hľadať pero, či písať na zem do hliny, len si zbaľte na cestu naše tričko. Takto budete mať neustále túto praktickú pomôcku pri sebe. A nielen to, ale aj dobre vyzerá. V konečnom dôsledku, ak ste boli celý deň na svetle, bude vám v noci fosforeskujúco svietiť. Jednoducho zábavne.

Tričko obsahuje 39 najdôležitejších bežných ikoniek, ktoré vám pomôžu pri vašej ceste okolo sveta. Pre základne dorozumenie bohato postačuje a dohovoríte sa s ním kdekoľvek a v akejkoľvek situácii.

  • Unisex strih
  • Ručná sieťotlač
  • 100% organická praná bavlna
  • 180 g/m²

Tričká nechávame vyrábať 2x do roka. Po vypredaní týchto zásob, bude najbližšia dotlač začiatkom septembra 2024. Je možné, že tričká budú v aktualizovanej verzii, kde pár ikoniek vymeníme podľa skúsenosti z našich ciest.