Skip to content

O nás

Našim cieľom je ukázať, že cestovať môže ktokoľvek a kamkoľvek.

Tie najvychytenejšie TOP miesta nie sú len vo v prefláknutých turistických destináciách. Nájdete ich aj tam, kde by ste ich nehľadali. Za každým miestom je nejaký príbeh!

Jedlo v La Tocana

Neustále objavujeme.

Radi objavujeme úžasné, zaujímavé a málo navštevované miesta nielen doma, ale i vo svete. Preto budujeme obsiahlu databázu zaujímavých miest. Od Lenina hľadiaceho na južný pól, cez Najodľahlejšie obývané miesto na zemi, zvláštnosti v Rusku, až po mestá duchov, kde by si ich nečakali. Pozornosti nám neunikajú aj miesta, ktoré máme priamo "pod nosom".

UKRAJINA

Najrozsiahlejšie katakomby na svete

Nezabudnuteľné výlety.

Nielen dávame tipy na najneobvyklejšie miesta. ale sami sa snažíme niektoré navštíviť. Zažijeme na vlastnej koži dobrodružstvá od spaľovania mŕtvych vo Váránasí až po blúdenie neuveriteľnou a najväčšou spleťou katakomb v podzemí Odesy.

Ráno na Gange

MAROKO

Východ slnka na Sahare

Máte zaujem o reklamu u nás?

Disponujete, vlastníte miesto, ktoré je niečim výnimočné, či inak netradičné a unikátne? Vieme vám vytvoriť záznam na našej mape zaujímavých bodov vo svete. Je to nenásilné zviditeľnenie sa.

Chcete vlastniť reklamný priestor a upozorniť na seba pri existujúcej "atrakcii". Pozrite si našu mapu, či sa nevyskytujete v blízkosti nejakého zaujímavého bodu. Môžme umiestniť váš reklamný banner priamo v zázname daného bodu.

Kontakt

Nebojte sa nám napísať!

Nech máte čokoľvek na srdci, môžete nám napísať. Veľmi radi budeme, ak máte tip na nejaké netradičné, zaujímave miesto.

Ak akurát nelietame niekde po svete a máme k dispozícii internet, ozveme sa späť do 48 hodín. Ak napriek tomu stále nereagujeme, tak sme niekde, kde je veľmi drahý roaming a užívame si voľno. Skúste sa ozvať neskôr, alebo si počkajte na odpoveď.

Invalid Email

Vyhlásenie: Informácie z tohto formulára nie sú poskytované žiadnej tretej strane

Please check the captcha to verify you are not a robot.