Skip to content

Nový dizajn platobných kariet CURVE

CK Knirsch 17. apríla 2022

Približná doba čítania: 3 minúty

Sú už tomu dva roky, čo sme si zaobstarali platobnú kartu CURVE. Tak, ako väčšina platobných kariet, i nami obľúbená karta skončila svoju životnosť. O tom nás mailom informuje aj samotná spoločnosť, že máme očakávať novú kartu a je už na ceste.

Doručenie karty

Aj keď sa jedná o anglickú spoločnosť, v schránke nachádzame po pár dňoch čiernu obálku zaslanú nemeckou poštou. Konkrétne z Frankfurtu. V obálke nájdeš generický sprievodný list spolu s nalepenou plastovou kartou.

Poštová zásielka

Nový dizajn CURVE karty

Prekvapenie sa schováva vo vnútri. Už to nie je fádna a nudná jednofarebná karta, ale v čierno-červeno-bielej farbe. V peňaženke ju už nebudeš hľadať, ale určite vynikne medzi ostatnými. V rovnakom dizajne sa objaví aj v tvojom mobilnom telefóne, napr. v Apple Wallet.

Apple peňaženka
Nový dizajn nájdeš aj v Apple Wallet

Aktivácia novej CURVE karty

Akonáhle ti dôjde karta, ešte nie je aktívna. Stačí postupovať podľa krokov uvedených v sprievodnom liste. Jednoduchšie to ani nejde. V aplikácii zadáš posledné 4 čísla svojej karty a aktivácia je hotová. Starú kartu môžeš zahodiť a používať už len novú.

Nový dizajn Curve
Aktivácia karty
Aktivácia karty je veľmi jednoduchá

Prečo si zaobstarať CURVE kartu?

Karta Curve má viacero výhod a to dokonca už aj v bezplatnej verzii. Okrem toho, že zoskupí všetky existujúce platobné karty, tak budeš šetriť aj na kurze a poplatkoch, keď vycestuješ do krajín, kde neplatí domovská mena. Všetky výhody sme spísali už v predchádzajúcom článku.

Ak si budeš zaobstarávať kartu a zadáš náš odporúčaci kód „D564ZWJN„, tak na tvoje konto bude pripísaných £ 5 a nám takisto. Ak plánuješ vycestovať niekam, kde neplatí euro, určite si túto kartu zaobstaraj.

Nový dizajn Curve

Prečítaj si ďalšie články

dron na cesty

DJI Mini SE: Lacný a ideálny dron na cesty

Už dlhšie sme sa obzerali po nejakom drone, ktorý by sme brali so sebou na cesty a získali ďalšie úchvatne zábery z inej perspektívy. Lenže pri výbere toho správneho dronu, okrem kvality, parametrov musíte brať už aj do úvahy nariadenia, aby ste s takýmto zariadením mohli lietať.

Neurónové siete

Kvalitné zväčšovanie fotiek

Nie je nič horšie, ako keď máte vynikajúcu fotku ktorú chcete veľko formátovo vytlačiť a zistíte že rozlíšenie fotografie na to vôbec nepostačuje. Našťastie je tu zväčšovanie pomocou fraktálov.

Každý môže lietať

Letenky sa dajú ešte lacnejšie

V jednom z minulých článkov sme sa pozreli kde sa dajú vyhľadávať a kde striehnúť na lacné letenky. No keď Vám poviem, že tieto letenky sa dajú zakúpiť ešte lacnejšie, uveríte? I ja som tomu neveril, kým som si to neotestoval.

Mapa Turecka

Plánovanie dovolenky 2016: Istanbul

Toto mesto nás už dlho lákalo a to vďaka jednej goegrafickej zvláštnosti. Leží totiž zároveň na dvoch kontinentoch. Tak prečo to nevyužiť a nebyť jednou nohou v Ázii? Dlho nás odrádzali neustále atentáty, lenže človek sa potom nikam s týmto prístupom nedostane. Navyše nedávno sme si pozreli 3 dielny dokument „Příběh tří měst (Byzantion, Konstantinopol,…

Nezabudni o tom povedať aj ostatným

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.

Náš Instagram