Skip to content

Budenie kávou? Áno, to je náš sen!

CK Knirsch 13. júna 2016

Približná doba čítania: 2 minúty

Netajíme sa tým, že kávu môžme kdekoľvek a kedykoľvek. Hneď po prebudení sa zapína kávovar ešte so zalepenými očami aby telo prijalo svoju pravidelnú dávku kofeínu. Ale, čo tak sa prebudiť a mať kávu hneď pripravenú?

O to sa pokúša originálny budík a kávovar v jednom. Zatiaľ čo Vás bude pomaly budík prebúdzať, pripraví Vám zároveň šálku aromatickej chutnej kávy. To znie ako dokonalosť sama. Zatiaľ tento kúsok nie je v predaji, ale prijíma predobjednávky cez portál Kickstarter. Od konca mája 2016 už stihol vyzbierať viac ako polovicu, a je veľká šanca, že sa dostane tento projekt do výroby. A to tento budík má ešte schovanú vychytávku ako USB port pre nabíjanie Vášho mobilného zariadenia. Ešte tak integrovať prehrávač, alebo aspoň rádio a budeme si to určite objednávať.

The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur

Prečítaj si ďalšie články

Pozvánka Penny Coffea

Úvod do lacného cestovania

Lacné cestovanie je fenoménom posledných pár rokov. Už onedlho budeme mať prvú prednášku o možnostiach takéhoto cestovania.

Phuket Thajsko

Vianoce a Silvester v Thajsku za 51€

Nie, to nie je sranda. Takáto chyba sa vyskytla doobeda na stránkach BravoFly na let z Zürich na Phuket v termíne 17.12.2016 – 02.01.2017. Tak skúšam šťastie a objednávam.

Kávovar a budík v jednom

Budenie kávou? Áno, to je náš sen!

Netajíme sa tým, že kávu môžme kdekoľvek a kedykoľvek. Hneď po prebudení sa zapína kávovar ešte so zalepenými očami aby telo prijalo svoju pravidelnú dávku kofeínu. Ale, čo tak sa prebudiť a mať kávu hneď pripravenú? O to sa pokúša originálny budík a kávovar v jednom. Zatiaľ čo Vás bude pomaly budík prebúdzať, pripraví Vám…

Saal Digital

Fotoobraz zadarmo!

Na Facebook-u na nás vyskočil navrhovaný príspevok na otestovanie fotoobrazu výmenou za recenziu. Fotiek z ciest sa nám v počítači povaľuje neúrekom, tak prečo to nevyskúšať.

Nezabudni o tom povedať aj ostatným

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.