Skip to content

Budenie kávou? Áno, to je náš sen!

CK Knirsch 13. júna 2016

Približná doba čítania: 2 minúty

Netajíme sa tým, že kávu môžme kdekoľvek a kedykoľvek. Hneď po prebudení sa zapína kávovar ešte so zalepenými očami aby telo prijalo svoju pravidelnú dávku kofeínu. Ale, čo tak sa prebudiť a mať kávu hneď pripravenú?

O to sa pokúša originálny budík a kávovar v jednom. Zatiaľ čo Vás bude pomaly budík prebúdzať, pripraví Vám zároveň šálku aromatickej chutnej kávy. To znie ako dokonalosť sama. Zatiaľ tento kúsok nie je v predaji, ale prijíma predobjednávky cez portál Kickstarter. Od konca mája 2016 už stihol vyzbierať viac ako polovicu, a je veľká šanca, že sa dostane tento projekt do výroby. A to tento budík má ešte schovanú vychytávku ako USB port pre nabíjanie Vášho mobilného zariadenia. Ešte tak integrovať prehrávač, alebo aspoň rádio a budeme si to určite objednávať.

The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur
The Barisieur

Prečítaj si ďalšie články

Sun Eclipse

Sledujte s nami zatmenie slnka

Väčšina z vás sa asi nenachádza na území USA, ale napriek tomu môžete s nami sledovať úplne zatmenie slnka. Aj tak by ste to už nestihli. Tento úchvatný jav naživo streamuje NASA cez Facebook a YouTube kanál.

Pozvánka Penny Coffea

Úvod do lacného cestovania

Lacné cestovanie je fenoménom posledných pár rokov. Už onedlho budeme mať prvú prednášku o možnostiach takéhoto cestovania.

Saal Digital

Fotoobraz zadarmo!

Na Facebook-u na nás vyskočil navrhovaný príspevok na otestovanie fotoobrazu výmenou za recenziu. Fotiek z ciest sa nám v počítači povaľuje neúrekom, tak prečo to nevyskúšať.

Atlas Obscura

Atlas Obscura: Najlepšia kniha pre cestovateľov

Už niekoľko krát sme spomínali webovú stránku Atlas Obscura. Je to náš najlepší zdroj pre inšpiráciu a informácie na cieľovú destináciu.

Nezabudni o tom povedať aj ostatným

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.