Skip to content

Náš šetrič obrazovky

CK Knirsch 2. októbra 2017

Približná doba čítania: 2 minúty

Pozadí a šetričov obrazoviek je na internete neúrekom. Len nie je nič lepšie, ako keď si ich sami vyrobíte z vlastných fotiek. Na naše počítače sme si pár pozadí povyberali a nedalo sa s nimi nepodeliť.

Jedná sa len čisto o naše fotky z ciest od septembra 2016. Dávame ich na voľné použitie ako balík motívu pre Windows 10 či fotky v jednom zip archíve v rozlíšení 1920x1080px. Tie si môžete nastaviť ako pozadie, ktoré sa vám budú vo vašom nastavenom intervale striedať.

Ako šetrič obrazovky na Mac OS X

Na Mac OS X si môžete navyše nastaviť fotky aj ako šetrič obrazovky. Stačí ísť do “Nastavenia -> Plocha a šetrič obrazovky”. Tu si napríklad vyberiete klasický motív a ako “Zdroj” nastavíte adresár s rozbalenými fotkami. Úplne jednoduché.Screensaver Mac OS X

Ďalšie pozadie na PC

Ak máte záujem o ďalšie pozadia na PC stačí nám dopísať nižšie požiadavku. Určite si túto zbierku budeme do budúcnosti budeme ešte rozširovať. Už máme v pláne ďalšie cesty.

Prečítaj si ďalšie články

Nick Middleton: Atlas zemí, ktoré neexistujú

Atlas zemí, které neexistují

Určite poznáš neuznaný štát Kosovo. Možno si počul aj o krajinách ako: Palestína, Západná Sahara, Východný Timor, Abcházsko, Južné Osetsko či Severný Cyprus. Všetky majú jednu spoločnú vlastnosť. Nie sú oficiálne uznané ako štáty. A práve aj týmto krajinám sa venuje nasledujúca kniha.

Vianočné darčeky

Cestovateľské darčeky nielen na Vianoce

Vianoce sa neúprosne blížia a možno už začínaš uvažovať aké darčeky zaobstarať pre chorobných cestovateľov. V priebehu roka sme si pozbierali zopár tipov čo nás oslovili. Dokonca niektoré by sme si aj sami priali.

GeoGuessr

Kde som sa to ocitol?

Ak nemáš čas momentálne cestovať, môžeš sa zabaviť dosť originálnym spôsobom. Virtuálne budeš niekde vysadený a tvojou úlohou je, v časovom limite zistiť kde to vlastne vôbec si?

Stopy v piesku

Super rok 2016

Navštívených 14 krajín, precestovaných viac ako 75.000km s neskutočným množstvom zážitkov a so super ľuďmi! Tento rok, len tak nezabudneme. Poďte sa pozrieť čo všetko sme zažili.

Nezabudni o tom povedať aj ostatným

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.