Skip to content

Náš šetrič obrazovky

CK Knirsch 2. októbra 2017

Približná doba čítania: 2 minúty

Pozadí a šetričov obrazoviek je na internete neúrekom. Len nie je nič lepšie, ako keď si ich sami vyrobíte z vlastných fotiek. Na naše počítače sme si pár pozadí povyberali a nedalo sa s nimi nepodeliť.

Jedná sa len čisto o naše fotky z ciest od septembra 2016. Dávame ich na voľné použitie ako balík motívu pre Windows 10 či fotky v jednom zip archíve v rozlíšení 1920x1080px. Tie si môžete nastaviť ako pozadie, ktoré sa vám budú vo vašom nastavenom intervale striedať.

Ako šetrič obrazovky na Mac OS X

Na Mac OS X si môžete navyše nastaviť fotky aj ako šetrič obrazovky. Stačí ísť do “Nastavenia -> Plocha a šetrič obrazovky”. Tu si napríklad vyberiete klasický motív a ako “Zdroj” nastavíte adresár s rozbalenými fotkami. Úplne jednoduché.Screensaver Mac OS X

Ďalšie pozadie na PC

Ak máte záujem o ďalšie pozadia na PC stačí nám dopísať nižšie požiadavku. Určite si túto zbierku budeme do budúcnosti budeme ešte rozširovať. Už máme v pláne ďalšie cesty.

Prečítaj si ďalšie články

Phuket Thajsko

Vianoce a Silvester v Thajsku za 51€

Nie, to nie je sranda. Takáto chyba sa vyskytla doobeda na stránkach BravoFly na let z Zürich na Phuket v termíne 17.12.2016 – 02.01.2017. Tak skúšam šťastie a objednávam.

Tenisky pri Morave

Rôzne podoby HomeWorking-u

Pre niekoho je snom pracovať z domu a niekto zas radšej bude chodiť denno denne do práce. Každé má svoje výhody a nevýhody. Pre prácu z domu treba mať hlavne sebadisciplínu aby ste v konečnom dôsledku pracovali a nerobili niečo iné. Ale hlavnou výhodou je to, že aj keď sa to volá HomeWorking, neznamená to,…

Shanghai

Letenky do Číny za 100€!

Ale prepásol som ich. Áno, aj to stane. Ak náhodou objavíte za takúto cenu letenky (spiatočná), treba okamžite jednať a veľmi nerozmýšľať. Toto bol totiž chybový tarif a bola veľká pravdepodobnosť, že v prípade objednávky by sa aj letelo. Síce odlet bol z Bruselu, čo až tak nevadí, pretože tam letia nízkonákladová spoločnosť Ryanair.

Atlas

Atlas Obscura: Denný kalendár pre rok 2020

V našej knižnici sa nachádza už kniha Atlas Obscura, z webovej stránky pravidelne čerpáme inšpiráciu a k dokonalosti nám už len chýba kalendár na nasledujúci rok.

Nezabudni o tom povedať aj ostatným

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.