Skip to content

The Echo Park Time Travel Mart

Už si niekedy cestoval v čase a hlúpo si zabudol na svoj Pastport? Ráno si sa zobudil a uvedomil si, že nemáš na raňajky čerstvie dinosaurie vajcia? Zistil si, že tvoj robot nemá mlieko … a stratil prítlačnú gumu? Našťastie, Echo Park Time Travel mart má všetky potrebné veci do štvrtej dimenzie – a áno, zjavne to zahŕňa aj robotické tupé!

Spoločnosť 826, ktorá prevádzkuje obchod Echo Park Time Travel Mart, má aj svoje obchody Superhero Supply v Brooklyne a Pirate Suuply Company. Maloobchodná predajňa Echo Park Time Travel Mart sa zameriava na veci, ktoré by si potreboval pre cestovanie v čase a riadi sa sloganom. “Kdekoľvek si, už sme tam”. V obchode predávajú vtipné relikvie z minulosti, súčasnosti i budúcnosti, ako napríklad odpudzovač barbarov, pogy Michaeala Jordana a rôzne emócie robota.

Obchod sa nachádza v historickej štvrti Echo Park v Los Angeles v Kalifornii a rovnako ako vo všetkých ostatných obchodoch 826 funguje predajný priestor aj pre výučbu gramotnosti. Aj keď vo výkladnej skrini je umiestnená figurína jaskyniara, ktorá si podáva ruku s robotom, v zadnej časti budovy je umiestnená nezisková organizácia, kde kreatívnym spôsobom vyučujú 20 – 30 študentov denne.

The Echo Park Time Travel Mart

Celý výťažok z Echo Park Time Travel Mart ide na financovanie neziskovej organizácie a téma hravého obchodu slúži na inšpiráciu kreativity jej študentom a na sprostredkovanie jedinečného spôsobu reklamy 826LA miestnej komunite. Aj keď v obchode nájdeš predovšetkým nepredvídateľné predmety pre cestovanie v čase, ako sú ľadové nápoje Time-Freezy Hyper Slush a Wooly Mammoth Chunks, môžu návštevníci si prečítať a nakúpiť publikácie študentov, ktoré sú vhodne umiestnené v mrazničke.

1714 Sunset Blvd, Los Angeles, CA 90026, USA
34.0773295,-118.2590327
Navštív web stránku
Stiahni si KML súbor
Spojené štáty - Krátke info

United States
Miestny názov: United States
Hlavné mesto: Washington D.C.
Úradné jazyky: angličtina, španielčina
Štátne zriadenie: federatívna prezidentská republika
Dátum vzniku: 4. júl 1776
Rozloha: 9833520 km²
Mena: americký dolár
Kód meny: USD
Kurz (za 1 € dostaneš): 1.13 USD
Medzinárodný kód krajiny: USA/US
Internetová doména: .us, .gov, .edu, .mil
Predvoľba telefónneho čísla: +1

Blízke miesta do +/- 300km