Skip to content

Farma morských koníkov Ocean Rider

Zoznámte sa s týmito majestátnymi rybami zblízka.

Približná doba čítania: 2 minúty

Na tejto farme s rozlohou troch hektárov žije viac ako 20 druhov morských koníkov. Zvieratá sú chované v zajatí, aby sa pomohlo zachovať tie vo voľnej prírode. Program chovu v zajatí má pomôcť zvýšiť povedomie o ochrane oceánov a zabrániť pytliactvu ohrozených druhov morských koníkov vo voľnej prírode.

Pri návšteve zariadenia uvidíte rôzne druhy morských koníkov v rôznom veku a veľkosti. Budete ich môcť aj kŕmiť a sledovať, ako sa navzájom predbiehajú v hľadaní potravy. Hlavným bodom programu je však koniec prehliadky, keď si budete môcť podržať morského koníka. Zložte si ruky do malého košíka a morský koník vám omotá chvost okolo prsta a zostane tam, kým ruky jemne nerozviniete.

Ocean Rider

Návštevníci sú povinní umyť si ruky a dlane až po lakeť a pri vstupe sa v záujme ochrany zvierat dezinfikuje obuv. Pri vkladaní morského koníka do rúk vám pomôže kvalifikovaný biológ. Toto je jediný okamih počas prehliadky, keď budete môcť fyzicky komunikovať s morskými živočíchmi. Morské koníky a morské draky sú citlivé tvory, preto je fotografovanie s bleskom zakázané.

Ocean Rider

Spojené štáty ponúka ďalšie miesta

Farma morských koníkov Ocean Rider

Spojené štáty - Krátke info

Miestny názov: United States
Hlavné mesto: Washington D.C.
Úradné jazyky: angličtina, španielčina
Štátne zriadenie: federatívna prezidentská republika
Dátum vzniku: 4. júl 1776
Rozloha: 9833520 km²
Časové pásmo: UTC -10:00
Mena: americký dolár
Kód meny: USD
Kurz (za 1 € dostaneš): ERROR USD
Medzinárodný kód krajiny: USA/US
Internetová doména: .us, .gov, .edu, .mil
Predvoľba telefónneho čísla: +1

Blízke miesta do +/- 300km