Skip to content

Konvergenčná stanica Meow Wolf

Multivesmírna tranzitná stanica umiestnená priamo pod diaľničným uzlom.

Približná doba čítania: 2 minúty

Kedysi dávno sa tu stretli štyri vesmíry a spojili sa v jednom bode v Denveri v štáte Colorado. Katastrofa vymazala spomienky obyvateľov týchto vesmírov. Spomienky sa kupujú a predávajú na voľnom trhu a cestovanie riadi byrokratické Quantum Department of Transportation. Takýto príbeh sa skrýva za najunikátnejšou umeleckou inštaláciou v Denveri, Konvergenčnou stanicou Meow Wolf.

Konvergenčná stanica, ktorá obsahuje diela viac ako 300 umelcov, prináša pri každej návšteve niečo nové. Človek by napríklad mohol stráviť celé dni len skúmaním všetkých odkazov, ktoré sa nachádzajú na stene s QR kódmi, alebo obdivovaním skrytých detailov zabudovaných do každého prostredia. Mohol by sa tiež stať intergalaktickým detektívom a pokúsiť sa vyriešiť záhadu konvergenčnej katastrofy.

Konvergenčná stanica

Podobne ako Dom večného návratu, jeho náprotivok v Santa Fe, aj Konvergenčná stanica Meow Wolf obsahuje záhadný príbeh, ktorý si priam žiada, aby ste ho preskúmali a vyriešili. Zakúpenie mikročipového náramku za 3 doláre pri vchode vám umožní komunikovať s monitormi v celej stanici. Pomocou dôkazov nájdených v celej inštalácii budete môcť poskladať príbeh, ako vznikol multiverzum. Alebo si môžete len tak užívať bláznivý, jedinečný svet, ktorý vybudovali niektoré z najkreatívnejších myslí na svete.

Spojené štáty ponúka ďalšie miesta

Konvergenčná stanica Meow Wolf

Spojené štáty - Krátke info

Miestny názov: United States
Hlavné mesto: Washington D.C.
Úradné jazyky: angličtina, španielčina
Štátne zriadenie: federatívna prezidentská republika
Dátum vzniku: 4. júl 1776
Rozloha: 9833520 km²
Časové pásmo: UTC -6:00
Mena: americký dolár
Kód meny: USD
Kurz (za 1 € dostaneš): ERROR USD
Medzinárodný kód krajiny: USA/US
Internetová doména: .us, .gov, .edu, .mil
Predvoľba telefónneho čísla: +1

Blízke miesta do +/- 300km